Haber

Bandırma İlçe Emniyet Müdürlüğü başarılı polisleri ödüllendirdi

Balıkesir’in Bandırma ilçesinde polislik mesleğinin zaman kavramı olmaksızın yerine getirilmesinde büyük emek ve başarı gösteren personel ve onlara özveriyle destek olan eşleri ödüllendirildi.

Bandırma Tunç Başaran Kültür Merkezi’ndeki programda konuşan İlçe Emniyet Müdürü Soner Duran, yeni yılın geldiği bu günlerde de her zaman olduğu gibi ilçe halkının inanç, huzur ve esenliğinin teminatı olmaya devam edeceklerini söyledi. yeni umutlarla başladı.

Her zaman halkın memnuniyetini hedeflediklerini belirten Duran, şöyle konuştu:

“‘Acı duyarsan dirisin, başkasının acısını hissedersen insansın’ sözü ışığında, hukuk kuralları içinde, insan haklarına saygılı, Atatürk ilkelerine bağlı kalarak çalışma prensibimizi oluşturduk. Bu nedenle asıl amacımız olan herkesin memnuniyetini ancak sizleri memnun ederek, gerilimden uzak ve huzurlu bir çalışma ortamı sağlayarak sağlayabiliriz. her zaman desteklerini esirgemeyen değerli eşlerine ve ailelerine şahsım ve kurumum adına daha fazla özverili görevlerde bulunmaları için şükranlarımı sunar, sağlıklı ve keyifli bir yaşam dilerim.”

Ödüle layık görülen 28 işçiye ve eşlerine İlçe Emniyet Müdürü Soner Duran, İlçe Emniyet Müdür Yardımcısı Faruk Bağcı, Başmüfettiş Osman Demirci ve Komiser Hilal Sert tarafından sertifika ve ikramlarda bulunuldu.

habergurgentepe.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu