İş

İş GYO’da üst düzey atama

İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş’de (İş GYO) üst yönetim değişikliği olmuştur. İş Bankası Grubu’nda 35 yıldır görev yapan ve son 5 yıldır İş GYO Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapan Hasan K. Bolat’ın 31 Temmuz 2023 itibari ile emekliye ayrılmasının ardından Genel Müdür Yardımcısı Ömer Barlas Dava atanmıştır. onun yerine geçmek için

İş GYO’da İş Geliştirme, Muhasebe ve Finansman, Finansal Operasyonlar ve Tamamlayıcı Faaliyetler, Bilgi Teknolojileri ile İç Kontrol ve Denetim Departmanlarından sorumlu olarak 15 yıl boyunca çeşitli yöneticilik görevlerinde bulunan İdeal, 2023 yılından itibaren Genel Müdür Yardımcısı olarak görevine devam etmektedir. Barlas Dava, yeni dönemde şirketin Genel Müdürü olarak görevi üstlenecek. İş GYO, Ülkü’nün 23 yıllık bilgi birikimi ve tecrübesiyle alanında öncü projeleri hayata geçirmeye ve başarılarına yenilerini eklemeye devam edecektir.

Ömer Barlas Dava kimdir?

Ömer Barlas Ülkü, Orta Doğu Teknik Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü’nden 1995 yılında mezun olmuştur. ODTÜ İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü’nde yüksek lisans (MBA) derecesine sahiptir. İdeal kariyerine 1995-1997 yıllarında ODTÜ İnşaat Mühendisliği Bölümü’nde araştırma görevlisi olarak başladı ve burada yüksek lisans yaptı.

2000-2008 yılları arasında T. İş Bankası A.Ş. Teftiş Kurulu Başkanlığı’nda Müfettiş, İş Gayrimenkul Yatırım İştiraki A.Ş. İç Kontrol ve Denetim Daire Başkanlığı’nda Yönetici olarak görev yaptı.

2012-2021 yılları arasında İş Geliştirme Birimi, Finansal Operasyonlar ve Tamamlayıcı Faaliyetler Birimi, Muhasebe ve Finans Birimi ve Bilgi Teknolojileri Biriminden sorumlu Küme Lideri, 2021 yılından itibaren ise bu iş birimlerinden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görevine devam etmiştir. İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.’nin Genel Müdürü olarak atanmıştır. İdeal aynı zamanda Kanyon İdare İşletme ve Pazarlama A.Ş.’de Yönetim Kurulu Üyesi’dir.

divrigihaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu