Sağlık

Kokain kullandıktan sonra dişlerini çekmeye çalışan anne öldü

Bir anne olan Kiera Kent, çılgın bir ruh hali içinde kokain kullandıktan sonra dişlerini çekmeye çalışırken 29 yaşında öldü.

Sağlık görevlileri Gemma Henderson ve Leanne Gould’un özenli çabalarına rağmen, Temmuz ayında Liskeard, St Ive, Cornwall yakınlarındaki evinde trajik bir olayda öldü.

İnceleme sırasında DC Lindsay Cork, Kiera Kent’in 20 yaş dişleriyle ilgili sorunları olduğunu belirtti. A sınıfı bir ilaç aldıktan sonra kendi eliyle dişlerini çıkarmaya çalışırken derisini kaşıyıp çekiştirdiği görüldü.

Kiera’nın ortağı Liam Crabtree polisi aradı ve acelesi olduğunu söyledi. Çiftin öğleden sonra birlikte kokain kullandığını ve ardından annenin davranışının “garip ve düzensiz” hale geldiğini söyledi.

Kokain kullanımına bağlı akut davranış bozukluğu sonucu vefat etti.

İncelemenin sonunda, yardımcı yargıç Guy Davies, kokainin Kiera Kent’in ölümüne neden olan tıbbi bir durumdan sorumlu olduğunu ve ölüm nedenini ilaca bağladığını belirtti. Kent ailesine başsağlığı dileyen Davies, polis memurları Gould ve Henderson’a kahramanca çabalarından dolayı teşekkür etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu